Наверх

Омега-3 (Капсули)

Омега-3 (Капсули)

"Незамінна" жирна кислота, поліпшує мозкову діяльність...

Детальніше


175,50 грн.

358

 

Виробництво "Омега-3"

Капсули - 60 шт. 

Омега-3 міститься в риб'ячому жирі, отриманому з цінних порід риб, що мешкають в холодних водах Арктики. До його складу входять поліненасичені жирні кислоти, вітамін А і Д3Омега-3 відноситься до так званих «незамінним» жирних кислот, які організм не може синтезувати самостійно і які повинні надходити з їжею. Недолік кислот Омега-3 в харчуванні сприяє розвитку серцево-судинних захворювань, оскільки в умовах дефіциту Омега-3 різко зростає здатність холестерину низької щільності утворювати на стінках судин атеросклеротичні бляшки.

Омега-3 сприяє поліпшенню мозкової діяльності, балансує нервову, серцево-судинну та імунну систему, забезпечує оптимальне функціонування мозку і сітківки очей, підвищує працездатність і життєвий тонус.

Дана речовина необхідно розвиваючемуся в утробі матері ембріону. В експериментах з тваринами виявлено, що у дитинчат необоротно порушувалася здатність до навчання, якщо у їх матерів не вистачало незамінною жирної кислоти Омега 3.

Показання: психоневрологічні захворювання, в тому числі: деменція, хвороба Альцгеймера, постінсультні стану, амнезія, порушення пам'яті, мігрень, зниження концентрації уваги у дітей; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; алергічні захворювання; гіпертонія, інфаркт, профілактика атеросклерозу; шкірні захворювання; артрозо-артрити різного генезу; аутоімунні захворювання (червоний вовчак, розсіяний склероз, ревматоїдний артрит); діабет і профілактика його ускладнень; шкірні захворювання, у тому числі псоріаз; трофічні виразки, остеомієліт, переломи кісток; фетоплацентарна недостатність у вагітних; профілактика злоякісних новоутворень, в тому числі молочної залози.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість інгридієнтів, порушення функції щитовидної залози, сечокам'яна і жовчнокам'яна хвороби, активна форма туберкульозу легенів, хронічна ниркова недостатність, гіпервітаміноз (надлишок) вітаміну D і кальцію.

Слід застосовувати після консультації з лікарем при таких захворюваннях: органічне ураження серця, гострі та хронічні захворювання печінки та нирок, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, при вагітності, в період лактації і в літньому віці.

Порядок застосування:

Максимальна доза рекомендована МОЗ України - дорослим і дітям старше 11 років по 3 капсули двічі на день перед їжею (6 капсул обеспевічают добову потребу дорослої людини у вітаміні Д і 65% потреби у вітаміні А).

У профілактичних цілях - по 1 капсулі 2-3 рази на день перед їжею. 
Лікарі можуть призначати застосування препарату в індівідульно порядку виходячи з анамнезу та клінічної картини пацієнта.
« вернуться на предыдущую страницу

Корзина  

Немає товарів

Всього 0,00 грн.

Корзина Оформити

Свежие новости

 • Что запускает болезни почек 21-11-2017

  Что запускает болезни почек ЧТО ЗАПУСКАЕТ БОЛЕЗНИ ПОЧЕК Переохлаждение и ОРВИ - основная причина пиелонефрита. Все вирусы, в том числе грипп, вызывают снижение...

 • Фитотерапия и профилактка простуд 02-11-2017

  Фитотерапия и профилактка простуд ФИТОТЕРАПИЯ И ПРОФИЛАКТИКА ПРОСТУД С перепадом температуры активизируются и быстро распространяются вирусы, а значит, мы снова подхватываем...

 • Врач рекомендует 28-08-2017

  Врач рекомендует По вашим просьбам повторно публикуем             АНТИПАРАЗИТАРНАЯ ПРОГРАММА «ЖИЗНЬ БЕЗ ПАРАЗИТОВ» Мы все заражены паразитами в...

 • Профилактика инфаркта и инсульта 19-07-2017

  Профилактика инфаркта и инсульта Профилактика инфаркта и инсульта! По оценкам ВОЗ, в 2015 году более 17,5 миллиона человек умерло от инфаркта или инсульта. А ведь 80 %...

 • Профилактика и лечение сезонной аллергии 13-07-2017

  Профилактика и лечение сезонной аллергии Программа профилактики и лечения сезонной аллергии  Своевременные профилактические меры, достаточная информированность пациента о причинных...