Наверх

Омега-3 (Капсули)

Омега-3 (Капсули)

"Незамінна" жирна кислота, поліпшує мозкову діяльність...

Детальніше


175,50 грн.

358

 

Виробництво "Омега-3"

Капсули - 60 шт. 

Омега-3 міститься в риб'ячому жирі, отриманому з цінних порід риб, що мешкають в холодних водах Арктики. До його складу входять поліненасичені жирні кислоти, вітамін А і Д3Омега-3 відноситься до так званих «незамінним» жирних кислот, які організм не може синтезувати самостійно і які повинні надходити з їжею. Недолік кислот Омега-3 в харчуванні сприяє розвитку серцево-судинних захворювань, оскільки в умовах дефіциту Омега-3 різко зростає здатність холестерину низької щільності утворювати на стінках судин атеросклеротичні бляшки.

Омега-3 сприяє поліпшенню мозкової діяльності, балансує нервову, серцево-судинну та імунну систему, забезпечує оптимальне функціонування мозку і сітківки очей, підвищує працездатність і життєвий тонус.

Дана речовина необхідно розвиваючемуся в утробі матері ембріону. В експериментах з тваринами виявлено, що у дитинчат необоротно порушувалася здатність до навчання, якщо у їх матерів не вистачало незамінною жирної кислоти Омега 3.

Показання: психоневрологічні захворювання, в тому числі: деменція, хвороба Альцгеймера, постінсультні стану, амнезія, порушення пам'яті, мігрень, зниження концентрації уваги у дітей; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; алергічні захворювання; гіпертонія, інфаркт, профілактика атеросклерозу; шкірні захворювання; артрозо-артрити різного генезу; аутоімунні захворювання (червоний вовчак, розсіяний склероз, ревматоїдний артрит); діабет і профілактика його ускладнень; шкірні захворювання, у тому числі псоріаз; трофічні виразки, остеомієліт, переломи кісток; фетоплацентарна недостатність у вагітних; профілактика злоякісних новоутворень, в тому числі молочної залози.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість інгридієнтів, порушення функції щитовидної залози, сечокам'яна і жовчнокам'яна хвороби, активна форма туберкульозу легенів, хронічна ниркова недостатність, гіпервітаміноз (надлишок) вітаміну D і кальцію.

Слід застосовувати після консультації з лікарем при таких захворюваннях: органічне ураження серця, гострі та хронічні захворювання печінки та нирок, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, при вагітності, в період лактації і в літньому віці.

Порядок застосування:

Максимальна доза рекомендована МОЗ України - дорослим і дітям старше 11 років по 3 капсули двічі на день перед їжею (6 капсул обеспевічают добову потребу дорослої людини у вітаміні Д і 65% потреби у вітаміні А).

У профілактичних цілях - по 1 капсулі 2-3 рази на день перед їжею. 
Лікарі можуть призначати застосування препарату в індівідульно порядку виходячи з анамнезу та клінічної картини пацієнта.
« вернуться на предыдущую страницу

Корзина  

Немає товарів

Всього 0,00 грн.

Корзина Оформити

Свежие новости

 • Очищение печени - главный шаг к здоровью 21-02-2018

  Очищение печени - главный шаг к здоровью ОЧИЩЕНИЕ ПЕЧЕНИ - ГЛАВНЫЙ ШАГ К ЗДОРОВЬЮ Печень – это уникальный орган в нашем организме, о котором можно рассказать много интересного. Это...

 • Поджелудочная железа - ключ жизни 25-01-2018

  Поджелудочная железа - ключ жизни Поджелудочная железа- ключ жизни   Поджелудочная железа – ключ жизни, считают специалисты.  Потому что длительность нашей жизни зависит от...

 • Сезонное лечение и профилактика заболеваний 25-01-2018

  Сезонное лечение и профилактика заболеваний Сезонное лечение и профилактика заболеваний Сезоны в китайской медицине понятие более широкое. Это не только то, что происходит вокруг нас. Это...

 • ПОЗДРАВЛЕНИЯ ОТ ЛИДЕРОВ БИОЛИКИ 29-12-2017

  ПОЗДРАВЛЕНИЯ ОТ ЛИДЕРОВ БИОЛИКИ Макарова И.В. Харьков Уходит 2017 год и на смену спешит 2018 - год Желтой Собаки.2017 год прошли вместе с нашей страной, нашими родными и...

 • С Новым Годом 28-12-2017

  С Новым Годом   С Новым годом, с добрым годом! Счастье чтоб — не мимоходом, Прочно пусть в ваш дом войдет И с собою принесет Радость встреч, тепло...