Наверх

ВІВАТ (Гігієнічна рідина)

ВІВАТ (Гігієнічна рідина)

Протимікробний, протигрибковий...

Детальніше


0,00 грн.

Цену уточняйте у оператора

10 Перегляньте і інші товари цієї категорії

Упаковка 100 мл

Фітотерапевтичні властивості та дія:
ВІВАТ - високоефективний фармацевтичний, гігієнічний та косметичний засіб для зовнішнього застосування, що володіє широким спектром антимікробної активності та вираженою антигрибковою, антивірусною, знеболюючою і дезодоруючою дією.
Затримує ріст грампозитивних (стафілокок і антракоід) бактерій, дріжджоподібних грибків роду Кандіда та іншої патогенної мікрофлори.
ВІВАТ - являє собою слабкий водний розчин неорганічних полімерних з'єднань, з додаванням натуральних ефірних олій. Приготований за біоенергоінформаційною технологією з використанням чистої води, що володіє високим біоенергетичним потенціалом. Не містить спирт, не викликає роздратування шкірного покриву, не залишає плям на шкірі та одязі.

ВІВАТ - екологічно чистий та інформаційно активний препарат. Численні дослідження, проведені в інститутах і клініках Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька та інших міст підтвердили, що ВІВАТ з успіхом застосовують при лікуванні шкірно-венерологічних, гінекологічних, отоларингологічних, стоматологічних та інших захворювань, викликаних ураженнями слизових і шкірних покривів людини.
ВІВАТ - по багатьом основним показникам перевершує вітчизняні і зарубіжні аналоги. Препарат запатентований, як засіб для лікування захворювань шкірних і слизових покривів. Технологія виготовлення препарату має "ноу-хау".

Показання та спосіб застосування:

Дрібні порізи та садна.

Промиту чистою водою ранку або садно зрошують з розпилювача (з відстані приблизно 10-15 см) розчином ВІВАТ 2-3 рази на день. При необхідності накривають чистою марлевою серветкою, змоченою ВІВАТ, і зміцнюють еластичним бинтом. При повторенні процедури присохлі серветки легко знімаються, якщо їх попередньо змочити водою.
ВІВАТ - швидко загоює дрібні порізи та подряпини, тому що має знезаражуючу, протизапальну і підсушуючу дію. Через відсутність дратівного ефекту добре сприймається дітьми.
Невеликі опіки 1 та 2 ступеню, обмороження, пролежні, гематоми Уражену ділянку промивають чистою водою, потім на нього накладають серветку, змочену ВІВАТом. Обробку проводять з періодичністю 3 - 4 рази на день, протягом 5-7 днів.
Швидко знімається больовий синдром, відчуття печіння, зникає почервоніння. Інтенсивно йде загоєння і регенерація шкіри, не утворюються рубці і пігментні плями.

Застосування в ЛОР практиці

При гострих і хронічних тонзилітах, ангінах, при запаленні слизової під час ГРЗ і ГРВІ виробляють впорскування ВІВАТу в зону гортані 1-2 разовим натисканням на голівку флакона 2-3 рази на день. Або полоскання горла свіжоприготованим водним розчином (2 мл ВІВАТ на 100 - 200 мл чистої води) 3-4 рази на день. При цьому швидко знімається больовий синдром, усувається неприємний запах.
При
гайморитах і синуситах - промивання придаткових пазух носа водним розчином у розведенні 1:100.

Захворювання сечостатевих шляхів.

Жінкам, що страждають на хронічні та гострі форми бактеріального вагінозу і грибкового кольпіту, рекомендують застосування примочок та спринцювання 2-3 рази на день водним розчином 1:50 протягом 5-7 днів. В ході лікування швидше зникають рясні виділення, свербіж і печіння, зменшується рихлість і набряклість стінок піхви, усувається специфічний, неприємний запах. Чоловікам, які страждають зовнішньої формою бактеріального або грибкового ураження, показані примочки таким же розчином 2-3 рази на день на 5-10 хвилин.

Розчин ВІВАТ в розведенні 1:100 застосовують з гігієнічною метою.

Стоматити та інші захворювання слизової порожнини рота

Полоскання порожнини рота розчином 1:50 3-4 рази на день або прикладання на уражену ділянку тампона з розчином ВІВАТ на 5-10 хвилин. З профілактичною метою полоскання рота розчином у розведенні 1:100

Вугрові висипання

Умите вологе обличчя протирати змоченим ВІВАТом тампоном 2 рази на день протягом 1-2 тижнів. Зменшуються виділення сальними залозами шкіри, відновлюється еластичність і тургор шкіри, різко зменшується або припиняється утворення нових гнійничкових висипань.

Висока пітливість

Вогнища високої пітливості (стопи ніг, пахвові западини, пахова область) після водних процедур зрошують ВІВАТом 2-3 рази на день протягом 7-10 днів.
Після 2-3 днів відзначається сухість і комфорт, зникнення запаху.
Алергічні висипання, герпес, ураження шкіри після укусів ос, бджіл та інших комах.

Уражені ділянки шкіри промити чистою водою. Накласти просочену ВІВАТом серветку на вологу шкіру уражених ділянок тіла на 5-10 хвилин або окропити їх розчином ВІВАТ.

Широкий спектр дії ВІВАТу дає йому право бути названим "аптечкою в одному флаконі" і бути необхідним засобом допомоги для кожної сім'ї

Протипоказання не виявлені.
« вернуться на предыдущую страницу

Корзина  

Немає товарів

Всього 0,00 грн.

Корзина Оформити

Свежие новости

 • Врач рекомендует 28-08-2017

  Врач рекомендует По вашим просьбам повторно публикуем             АНТИПАРАЗИТАРНАЯ ПРОГРАММА «ЖИЗНЬ БЕЗ ПАРАЗИТОВ» Мы все заражены паразитами в...

 • Акция августа 31-07-2017

  Акция августа ПОМОГАЕМ СЕРДЦУ СПРАВИТЬСЯ С ЖАРОЙ Таблетки  «Моно-биол Шлемник» Шлемник  байкальский называют   «сердечной травой». Шлемник байкальский -...

 • Профилактика инфаркта и инсульта 19-07-2017

  Профилактика инфаркта и инсульта Профилактика инфаркта и инсульта! По оценкам ВОЗ, в 2015 году более 17,5 миллиона человек умерло от инфаркта или инсульта. А ведь 80 %...

 • Аптечка отдыхающего 14-07-2017

  Аптечка отдыхающего АПТЕЧКА ОТДЫХАЮЩЕГО ФИТОПРЕПАРАТЫ на все случаи жизни, которые нужно взять в дорогу. • Повышение температуры, простуда - ФИТОСОРБ, ЯБЛОПЕКТ,...

 • Профилактика и лечение сезонной аллергии 13-07-2017

  Профилактика и лечение сезонной аллергии Программа профилактики и лечения сезонной аллергии  Своевременные профилактические меры, достаточная информированность пациента о причинных...