Діарея

Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.

Що таке діарея?

Діарея це часті рідкі випорожнення. Діарея - це не захворювання, а симптом, який може бути викликаний різними причинами. Зазвичай причини діареї досить швидко з'ясовуються. Діареї часто супроводжують спазми в животі, блювота або висока температура.

Діарея у дітей досить поширена через те, що ця біда часто зустрічається в житті кожного маленького цікавого дитини, який бажає спробувати все на смак, потерти брудними руками рот, звідки в шлунок потрапляють бактерії. Головна небезпека діареї у малюка пов'язана з зневодненням і виведенням з організму корисних речовин.

Діарея у дорослих рідко буває небезпечною. Але не слід забувати про тяжкість перебігу цієї хвороби і у літніх людей, які в результаті зневоднення можуть отримати порушення координації і часті запаморочення

Діарея причини виникнення

Діарея, причини її різноманітні:

  • - вживання некип'яченої зараженої води;
  • - харчова алергія або алергія на лікарський препарат;
  • - харчова нестерпність (наприклад, непереносимість лактози);

Причини діареї також можуть бути на фоні

  • - вірусної, бактеріальної або паразитарної інфекції кишечника (шлунковий грип, харчове отруєння, дизентерія);
  • - стресу, емоційних розладів.

Від чого буває діарея хронічна :

  • - синдром подразненого кишечника;
  • - хвороба Крона ( хронічне запалення частини травного тракту);
  • - виразковий коліт, хр оніческое запалення або виразки на оболонці прямої і товстої кишки;
  • - рак прямої кишки;
  • - синдром мальабсорбції (порушення всмоктування).

Діарея симптоми

Діарея ознаки . Основною ознакою проносу, є часті рідкі випорожнення. Перш за все, варто відзначити, що діарея не є захворюванням, це всього лише симптом, яким спричинено нездужання.

Основні симптоми діареї протікають на тлі інтоксикації організму, тому відзначається висока температура, нудота, спазми і болі в животі і підвищене потовиділення. Для дорослих, пронос практично не небезпечний і крім певного дискомфорту, особливого ризику для здоров'я не несе.

Діарея що робити

  • - Пийте більше рідини, бажано теплою або кімнатної температури ( вода, бульйон). Уникайте алкоголю, кави, молока і фруктових соків. Якщо діарея у немовляти, продовжуйте годувати його грудьми. При штучному вигодовуванні замініть коров'яче молоко чистою водою. Пити потрібно невеликими порціями, маленькими ковтками.
  • - Не їжте, якщо у вас немає апетиту, ви відчуваєте нетравлення шлунка або спазми в животі.
  • - Коли знову з'явиться апетит, рекомендується їсти банани , рис, підсушений білий хліб, оброблені злаки (вівсяна каша, наприклад), картопля, варені або печені овочі, пісне м'ясо в невеликих кількостях.
  • - до повної нормалізації стану кишечника, уникайте свіжих фруктів, зелених овочів, алкоголю, жирної, пряної і смаженої їжі.
  • - При тривалій діареї, особливо що супроводжується втратою ваги, необхідно терміново звернутися до лікаря.

Препарати від діареї - у більшості випадків діарея проходить самостійно протягом 2 днів. Якщо рідка дієта не допомагає, лікар може виписати препарати, що уповільнюють діяльність кишечника. Лікар повинен визначити і усунути причину діареї. При необхідності направити вас в лікарню для аналізів і лікування.

Кращий препарат від діареї у дорослих - це «Фітосорб». Його можна використовувати для екстреної допомоги, він відноситься до ентеросорбенту, які мають виражений сорбційною дією, надаючи протиалергічний, протимікробний, бактеріостатичний, дезінтоксикаційний ефект. Активною речовиною препарату є діоксид кремнію, завдяки якому з шлунково-кишкового тракту абсорбується білірубін і жовчні кислоти, холестерин, білкові комплекси, екзогенні та ендогенні токсини різного генезу: ендотоксини мікроорганізмів, бактеріальні та харчові алергени, інші токсичні речовини, що утворюються при гнитті у кишечнику білків і не перероблених продуктів харчування і т. д.

Діарея препарати , що поліпшують стан кишечника-Яблопект, «Аїр болотний», «Флоро», «Часник», «ПроБіолікакт». Добре закріплює при функціональних розладах екстракт «Каштана».

Профілактика діареї . Мийте руки після відвідування туалету, сповивання дитини, а також перед їжею. Руки потрібно мити теплою водою з милом. Після готування, особливо якщо ви тримали в руках сире м'ясо, обов'язково потрібно ретельно вимити руки.

Діарея профілактика - будьте обережні з продуктами харчування. Непастеризовані молочні продукти, яйця, птиця і м'ясо можуть містити бактерії, що викликають діарею і інші проблеми шлунково-кишкового тракту. М'ясо повинно пройти повну термічну обробку. Ретельно мийте кухонні дошки і ножі. Не вживайте в їжу непастеризовані молочні продукти, особливо невідомого походження. Не залишайте приготовані продукти в теплі надовго, тому що це може спровокувати розмноження небезпечних бактерій.