Шлунково-кишковий тракт

Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Свічки з травами

Горіх (Фітосвечі 10 шт)

ТМ "Эконика"
Код: 751-14
86,00 грн.
Гінекологія, проктологія, урологія ...
Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Монобіол "Розторопша" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 423
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Моно-біол« Розторопша » - надає жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.
Available
Рідна природа

Грація-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 455
126,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, стимулюючий обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну, адаптогенну ефектами .
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...

Шлунково-кишковий тракт

ЖКТ людини (шлунково-кишковий тракт) є основною системою органів, що забезпечують нормальну життєдіяльність організму людини. Без їжі і води жодна жива істота не проживе більше доби. Шлунково-кишкового тракту є основою, переробної їжу, трансформуючи її в життєву енергію.

Шлунково кишкові хвороби зустрічаються все частіше і частіше. Активний спосіб життя сучасної людини часто не залишає часу на спокійне споживання корисної їжі. Перекушування фастфудом вийшли на рівень значущої проблеми. Стреси і екологія, регулярний прийом антибіотиків з подальшим дисбактеріозом довершують почате неправильним харчуванням, і в результаті людина починає хворіти: органи не витримують жорсткої атаки несприятливих факторів.

Хвороби шлунково-кишкового тракту значно помолодшали. Гастрити стали масовим явищем ще в молодшій і середній школі, дисбактеріозом хворіє значна частина дітей різного віку. В результаті розвиваються такі серйозні захворювання органів шлунково-кишкового тракту, як коліти різного походження, починаються проблеми з підшлунковою залозою, що веде до схильності до цукрового діабету. Саме тому хвороби і порушення шлунково-кишкового тракту слід вчасно виявляти і лікувати до того, як вони починають приймати хронічну форму.

Найпоширеніші захворювання шлунково-кишкового тракту у дітей є гастрит, виразка шлунка, хронічний холецистит. Такі захворювання розвиваються через неправильне харчування і вроджених аномалій органів травної системи.

Якщо говорити про новонароджених дітей, то у них розлад органів шлунково-кишкового тракту проявляється блювотою, відрижкою, порушенням стільця, зайвим метеоризмом. Хвороби шлунково-кишкового тракту у дітей дуже многообразни- існує ряд захворювань органів травної системи новонароджених, обумовлених як генетичними, так і зовнішніми чинниками. Всі вони піддаються успішному лікуванню при своєчасному виявленні.

ЖКТ симптоми

Симптоми захворювання шлунково-кишкового тракту різноманітні:

  • - Біль в животі. Причиною може стати як надмірна активність кишечника, що призводить до спазмів, так і виразкова хвороба.
  • - Печія. В районі грудини з'являється печіння, яке поширюється вгору по ходу стравоходу. Іноді разом з цим відчуттям присутній розпирання зсередини, кому або тепло. Часто печія - супутник підвищеної кислотності.
  • - Біль за грудиною іноді плутають з печією. Вона - свідчення як проблем з шлунково-кишкового тракту, так і порушень серцево-судинної системи. Для правильної діагностики необхідно дослідження обох систем.
  • - Відрижка - один із симптомів захворювання шлунково-кишкового тракту. Її відчувають при порушеннях роботи шлунку і дванадцятипалої кишки, але іноді може проявитися при хворій печінці, жовчному, інфаркті та серцевої ішемічної хвороби.

захворювання шлунково-кишкового тракту симптоми

  • - дисфагія називають порушення функції ковтання. В процесі починаються болі, спазми, може потрапити їжа в ніс або трахею. Причини - наявність сторонніх тіл, пухлини, запальні процеси гортані, рота, стравоходу (частіше дифузний спазм), ряд захворювань нервової системи, найбільш часто провокатором стає гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.
  • - Нудота - часто проявляється симптом, можуть свідчити про різні види гастриту і виразки, раку, хронічному панкреатиті, гепатиті або холециститі, різних розладах функціонування тонкого і товстого кишечника, каменях в жовчному і різних видах інтоксикацій. Іноді виявляється разом з наступною блювотою.

Хвороби шлунково-кишкового тракту, симптоми можуть проявлятися порушенням моторики кишечника і метеоризмом.

  • - Метеоризм - проявляє себе вагою в животі, його розпирання, характеризується болями перед відходженням газів. Пученіє, гикавка, відрижка. Він буває при дисбактеріозі, коліті і панкреатитах, кишкових інфекціях і цирозі печінки.
  • - Запором вважається відсутність стільця, якого немає на протязі двох діб, при цьому калові маси виходять з почуттям дискомфорту, і самі тверді. Причини - дисбактеріоз, виразка і панкреатит, роздратування і пухлини в районі товстої кишки.
  • - Діарея - занадто часті випорожнення або разовий, але у вигляді рідких мас об'ємом більше 200г за добу. Може бути наслідком гострих і хронічних інфекцій, отруєнь і розладів нервової системи. Зміна клімату або перегрів організму, значні фізичні навантаження або незвична їжа теж викликають пронос.
  • - Кашель при захворюваннях шлунково-кишкового тракту може свідчити про дисбактеріозі кишечника, глистовихінвазіях, інфекційних захворюваннях і наявності сторонніх тіл в області стравоходу.

Ознаки захворювання шлунково-кишкового тракту є вагомим приводом для звернення за консультацією до лікаря -фахівця. Для отримання більш повної інформації про роботу внутрішніх органів лікар призначить Вам ті чи інші інструментальні методи дослідження.

Діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту на проста - симптоми захворювань шлунково-кишкового тракту допомагають поставити правильний діагноз. При первинному огляді проводиться пальпація і прослуховування хворого, перкусія (постукування). Самого анамнезу хвороби мало. Встановивши за словами хворого симптоми захворювань, лікування не починається без проведення різних видів лабораторних та інструментальних досліджень (зондування, pH-метрія, гастрографія і манометр). При цьому важливо не тільки визначити захворювання, але і його першопричину, оскільки тільки її усунення може повністю повернути здоров'я хворому. Променева діагностика - УЗД, рентген, сцинтиграфія, застосовується лікарем для уточнення діагнозу.

Препарати для відновлення шлунково-кишкового тракту

В залежності від результатів обстеження, лікар може призначити наступні види лікування:

  • - Дієта. Призначається при більшості проблем з шлунково-кишкового тракту. В основному виключає жирне, солоне і важку їжу.
  • - Етіотропна терапія, тобто препаратний вплив на причину хвороби. Наприклад, антибактеріальні засоби в разі інфекційного захворювання.

В відновлювальних програмах при захворюваннях органів травлення слід вирішувати такі завдання:

  • - корекція виділень шлункового соку і жовчі;
  • - регуляція моторної функції шлунка і кишечника;
  • - зменшення запалення слизових шлунково-кишкового тракту;
  • - захист слизових оболонок від роздратування;
  • - стимуляція відновлювальних (репаративних) процесів;
  • - відновлення нормальної мікрофлори кишечника;
  • - купірування спастичних явищ;
  • - нормалізація стільця.

Як протизапальні засоби з успіхом використовуються таблетки для шлунково-кишкового тракту :

  • - Яблопект «Чистий»
  • - «Гастро» (таблетки)
  • - «Солодка» (таблетки)
  • - «Аїр болотний» (таблетки, рідкий)
  • - « регенерація »(рідкий)
  • -« Дивосил »(рідкий)
  • -« Лопух »(рідкий)

Для стимуляції секреції желу дка:

  • - «Дивосил» (рідкий)
  • - «Айра болотний» (рідкий)
  • - «Журавлина» (рідкий)
  • - «Ялівець» (рідкий)
  • - «Полин» (рідкий)
  • - «Чага» (рідкий)
  • - Антігельмінт ( таблетки, рідкий)

Препарати для нормалізації шлунково-кишкового тракту для зниження секреторної активності:

  • - «Чистотіл» (таблетки, рідкий)
  • - «Аїр болотний» (таблетки, рідкий)
  • - «Солодка» (таблетки)
  • - « Каштан »(рідкий)

При запорах рекомендується:

  • - Яблопект« Чистий »
  • -« Антігельмінт »(таблетки)
  • - «Флоро» (таблетки)
  • - «Розторопша» (масло, клечатка, таблетки)
  • - Солодка »(таблетки)
  • - Фіточай «Очищуючий»
  • - Фіточай «Граціозний»
  • - Фітовіт «противоглистную» (таблетки)
  • - Овесан (клітковина)
  • - «ПроБіолікакт-» (рідкий)
  • - «Брусниця» (рідкий)
  • - «Дивосил» (рідкий)
  • - Кунжут, Льон, гарбуз (клітковина, масло)

При проносах:

  • - Яблопект «Чистий»
  • - «Аїр болотний» (таблетки, рідкий)
  • - « ПроБіолікакт »(рідкий)
  • -« Каштан »(рідкий)
  • -« Полин »(рідкий)
  • -« Часник »(рідкий)
  • - Фітосорб (порошок)

Препарати для шлунково-кишкового тракту , які зменшують спастичні прояви:

  • - «Антіспазм» (таблетки)
  • - «Чистотіл» (таблетки, рідкий)
  • - «Гастро» (таблетки)
  • - «Аїр болотний» (таблетки, рідкий)
  • - «релакс» (таблетки)
  • - Фіточай «Рівновага»
  • - «Антистрес» (рідкий)

Фітопродукція володіє широким спектром лікувальної дії при різній патології шлунково-кишкового тракту. Правильний підбір рослинних препаратовс урахуванням змін, що відбуваються при тому чи іншому захворюванні шлунково-кишкового тракту, допоможе відновити втрачені функції, нормалізувати травлення, уникнути можливих ускладнень. Профілактика шлунково-кишкового тракту захворювань включає в себе елементарні правила здорового способу життя:

  • - Дотримуватися режиму, в тому числі і режиму харчування.
  • - Є 4-5 разів на день, як мінімум - 3 рази.
  • - у плані профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту в меню вводити мінімум смажених страв, близько 60% їжі - овочі і фрукти, частина в сирому вигляді.
  • - Приймати їжу в сидячому положенні, ретельно пережовуючи.
  • - Чи не отримувати їжу в пунктах громадського харчування з сумнівним санітарно-гігієнічним станом.
  • - Позбутися від шкідливих звичок до алкоголю і паління.
  • - Вести активний спосіб життя, або хоча б виконувати регулярно зарядку вранці, при сидячій роботі - физкультминутка кожну годину-два.

Профілактика захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей полягає в тих же правилах, але більше уваги приділяється режиму харчування і якості блюд, що готуються. Крім смаженого, дітям обмежується споживання гострих, надто гарячих або холодних страв, кисле і солодке. Дуже важливо привчити дітей завжди мити руки перед їжею, не є немиті овочі та фрукти, гроші на шкільні сніданки витрачати в їдальні, а не на хот-доги. Крім того, категорично виключити продукти, які в складі мають шкідливі барвники та консерванти, солодкі води, ненатуральні приправи.

Відновлення шлунково-кишкового тракту - завдання посильне і дієта - ключ до лікування проблем шлунково-кишкового тракту. Основною рекомендацією при будь-якому захворюванні травлення є дотримання дієти. Ось прості правила: Основна умова переходу на особливе харчування - їсти потрібно невеликими порціями, щоб не перевантажувати шлунок. Краще харчуватися 5-6 разів на день, роблячи перерви на час засвоєння їжі.

Важливо пити багато води. Вважається, що норма для людини - два літри рідини в день. Особливо добре підійде чиста негазована вода, вона сприяє правильному травленню, виведенню токсинів і шлаків, формуванню калових мас, хорошому обмінним процесу. Також підійдуть компоти, відвари лікарських трав, соки. Але варто відмовитися від міцного чаю, кави і газованих напоїв - вони негативно впливають на систему шлунково-кишкового тракту. Вранці перед сніданком корисно буде випити склянку води, це «запустить» травлення, активізує всі процеси.

Як відновити роботу шлунково-кишкового тракту:

  • - Їжа не повинна подразнювати слизову кишечника, тому любителям гострої їжі доведеться відмовитися від великої кількості приправ, солі та інших різких добавок.
  • - Забороняється вживати смажену, копчену продукцію, мариновані овочі та гриби, солодку випічку і будь-яку жирну їжу. З способів головки краще вибрати варіння, приготування на пару або запікання в духовці.
  • - Переважно їсти їжу рослинного походження: варені овочі, каші на воді (особливо корисна вівсяна), фрукти, піддані термообробці, наприклад, запечені овочі .
  • - З продуктів тваринного походження краще вживати відварні м'ясо та рибу низької жирності, курячі бульйони, відварені яйця або омлет. З м'яса найкраще робити котлети на пару.

Як відновити шлунково-кишкового тракту, має знати кожен :

  • - Не варто їсти дуже гарячу їжу, краще почекати, коли вона буде теплою.
  • - Необхідно виключити важкі для травлення продукти, що викликають здуття живота і газоутворення: бобові, капусту, редис, кукурудзу, алкоголь, яблука і груші в сирому вигляді, чорнослив.
  • - Шкідливими є все покупні продукти, що містять консерванти, барвники та інші смакові добавки.