Сечостатева система

Available
Рідна природа

Проста-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 444
114,00 грн.
Покращує обмінні процеси в передміхуровій залозі, регулює функцію статевих залоз ...
Available
Рідна природа

Уро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 447
114,00 грн.
Сечогінна, Онкостатіческое дію; сприяє нормалізації функції ЦНС, зміцненню судин, поліпшенню венозного кровообігу; тонізує функцію сфінктера сечового міхура ...
Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Рідна природа

Артро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 432
114,00 грн.
При порушеннях сольового обміну: остеохондрозі, артритах, подагрі ...
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.

Захворювання сечостатевої системи

Моделі людини анатомічні - це комплекс органів сечовидільної і репродуктивної систем , які анатомічно, функціонально і ембріологічно пов'язані між собою. Дані органи, виробляють, накопичують і виводять сечу. Нирки і сечоводи є складовими верхніх сечовивідних шляхів (ВМП), а сечовий міхур і сечовипускальний канал - нижніх частин сечовидільної системи.

Сечостатева система чоловіки

Сечостатева (урогенитальная) система включає в себе дві підсистеми: сечову і статеву. Основним завданням першої є утворення сечі і подальше виведення її з організму. Друга відповідає зарепродуктівние функції представників сильної статі. Сечова і статева системи взаємопов'язані не тільки анатомічно, але і фізіологічно. Порушення в роботі однієї з них істотно впливають на функціонування іншої, тому чоловіча сечостатева система розглядається як єдине ціле. Захворювання сечостатевої системи відображаються не тільки на здібностях чоловіків до відтворення потомства, але і на роботі інших систем організму і загальний стан здоров'я.

Сечостатева система жінки складається з статевих і сечовивідних органів.

Якщо говорити про те, як влаштована сечова система жінки, то вона практично нічим не відрізняється від чоловічої, основним відміну є довжина і функція уретри. Якщо довжина жіночої уретри всього 3-5 см, то у чоловіків в спокійному стані довжина сечівника може бути 20-23 см. Призначення жіночої уретри - висновок з організму сечі, а чоловічий - ще і викид сперми. Все це призводить до того, що жіноча сечостатева система запалюється частіше.

Якщо говорити про статевої системи, то вона має як зовнішні, так і внутрішні статеві органи. Усередині малого таза розташовується матка, маткові труби і яєчники.

Моделі людини анатомічні у дітей має ряд фізіологічно-анатомічних особливостей. Нирки - найважливіший орган сечовидільної системи, який грає головну роль у виділенні з організму продуктів обміну речовин і води. Нирки, сечоводи і сечовий міхур функціонують вже з моменту народження дитини. У зв'язку з підвищеним обміном речовин, обумовленим енергійним ростом, нирки дитини, особливо в ранньому віці, функціонують значно інтенсивніше, ніж у дорослого.

Сечостатева система у дітей має ряд особенностей.У дітей нирки розташовані трохи нижче, ніж у дорослих; у новонародженого вага їх по відношенню до ваги тіла становить 1/100, а у дорослого - 1/220.В протягом перших 6 місяців у дитини внаслідок рефлекторного подразнення слизової оболонки сечового міхура відзначається мимовільне сечовипускання, що відбувається до 20-25 разів на добу. Шляхом регулярного висаджування на горщик можна виробити у дитини умовний рефлекс, і він привчається мочитися через певні проміжки часу в певній позі. При правильному вихованні дитина з початку 2-го року життя починає проситися.

Хвороби сечостатевої системи у чоловіків

Хвороби сечостатевої системи у чоловіків зустрічаються часто. Найпоширенішою причиною виникнення хвороби органів сечостатевої системи є інфекції. Захворювання, які викликають інфекції, з'являються при ураженні органів бактеріями, паразитами, грибком або вірусами. Багато хвороб такої природи передаються через сексуальний контакт. Інфекції вражають переважно нижні відділи сечостатевої системи, що викликає такі симптоми: дискомфорт при сечовипусканні, різі в уретрі, біль в області паху. Підозрюючи у себе чоловічі хвороби сечостатевої системи слід невідкладно відвідати лікаря, який проведе обстеження і призначить відповідне лікування. Подібні симптоми часто виникають при запаленні і є ознакою інфекції в сечових шляхах .. Захворювання, які викликають інфекції, протікають і в гострій, і в хронічній формі. Описані симптоми найбільш виражено проявляються при гострих формах хвороби.

Хвороби сечостатевої системи у дітей

Захворювання органів мочевиведенія у дітей - широко поширена і, в силу схильності до малосимптомний перебіг, підступна проблема. Убога симптоматика, характерна для ураження нирок, сечового міхура і уретри, нерідко призводить до пізньої діагностики захворювань, після їх переходу в хронічну форму або в стадію розвитку ускладнення. Уникнути цієї проблеми, в іншому, досить просто: достатньо уважного ставлення батьків до здоров'я своєї дитини і регулярного контролю показників загального аналізу сечі.

Такі хвороби залежать від статі і віку дитини. Так, в перші три місяці життя більше хворіють хлопчики, а в наступні роки статистика змінюється - відсоток захворюваності у дівчаток вище.

Цю категорію захворювань можна розділити на дві групи:

  • - захворювання нирок, сечового міхура і сечовивідних шляхів;
  • - хвороби репродуктивної системи.

хвороби сечостатевої системи у жінок

Якщо жінка вчасно не помітила симптоми розвитку запального процесу і не повністю вилікувала гостру форму захворювання, воно може перейти в хронічну форму, яка буде час від часу загострюватися і приносити жінці проблеми і дискомфорт. Хвороби сечостатевої системи, які мають запальний характер, викликаються збудниками наступних патологій: гонорея, сифіліс або трихомоніаз, хламідіоз, мікоплазмоз, туберкульоз і герпес, молочниця. Крім описаних випадків, можуть спровокувати запальний процес і умовно хвороботворні мікроби, наприклад, синьогнійна паличка, стафілокок, кишкова паличка та інші. Яке у жінки почне розвиватися захворювання, багато в чому залежить від того, де саме «поселяться» ці непрохані гості.

Симптоми захворювання сечовидільної системи

Захворювання сечовидільної системи у дітей . Серед захворювань сечовивідної системи самими «популярними» в дитячому віці є пієлонефрит, гломерулонефрит, цистит, мочесолевой діатез і нефроптоз (опущення нирок). Розберемося, в яких ситуаціях ризик розвитку цих хвороб сильно зростає, і на які ознаки і симптоми батькам потрібно звертати увагу в першу чергу.

Симптоми захворювання сечовидільної системи

Найбільш характерними симптомами є:

  • - набряки, при патології нирок найчастіше з'являються вранці на обличчі.
  • - розлад сечовиділення і сечовипускання, зміни складу сечі,
  • - підвищення артеріального тиску-гіпертонічний синдром (обумовлений з порушенням вироблення ренінангіотензіна). Характерно підвищення діастолічного тиску вище 90 мм рт.ст..
  • - болі в поперековій області-обумовлені перерастяжением ниркової капсули або обструкцією сечоводів може бути викликана згустком крові, конкрементами. Перерозтягнення капсули нирок викликається запальним процесом, набряком (гідронефроз), скупченням крові в під капсулою (гематома). Обструкція сечоводу Сильні болі у області попереку характерні для сечокам'яної хвороби. Болі в попереку, що виникають в момент сечовипускання говорять про міхурово-сечоводо рефлюксі.
  • - лихоманка може бути ознакою інфекції (гострий або хр.піелонефріт та ін.), Пухлини нирки, туберкульозу нирки.
  • - болючість при пальпації і поколачивания (симптом Пастернацького) в області нирок.

Діагностика сечостатевої системи

Додаткові методи досліджень в нефрології:

1. Дослідження сечі: - загальний аналіз

  • - посів сечі на ВК
  • - проба Зимницьким
  • - проба Реберга
  • - проба по Нечипоренко
  • - добовий діурез

2. Контрастна урографія

3. Радіоізотопна ренографія

4. УЗД

5. Комп'ютерна томографія

6. Біопсія нирки

7. Біохімія крові

Профілактика сечовидільної системи

Профілактика захворювань сечовидільної системи

Банальна гігіена- яким би очевидним ні той факт, що регулярне дотримання правил гігієни (ретельне миття, захищений секс) це необхідний мінімум, щоб уникнути запалення уретри і сечового міхура, багато хто все ж ігнорують це просте правило.

На холодно не сідеть- жінка, яка хоч раз хворіла на цистит, знає-краще сто раз перестрахуватися, тільки щоб це не повторилося знову. А адже саме переохолодження часто стає каталізатором запального процесу. Тому рекомендуємо ні в якому разі не сидіти на каменях і бетоні (навіть влітку), одягатися по погоді, а якщо промочили ноги - відразу ж зробити зігріваючі ванни.

Для того щоб токсини і інфекції вимивалися з організму, необхідно випивати від 1.5 до 2.5 літрів води в день (в залежності від вашої ваги). Надмірне споживання рідини також несприятливо позначається на роботі нирок.

Включаємо вітаміни і мікроелементи - для нормальної роботи сечовидільної системи вживайте продукти багаті вітамінами С, А, Е, а також калієм , селеном, магнієм і хромом, або купіть спеціальні вітамінні комплекси.

Виявляється зловживання не тільки алкоголем, а й курінням - призводить до ниркової недостатності. Ще одна причина почати вести здоровий спосіб життя.

Ставка на правильне харчування - те, що ми їмо багато в чому визначає наше здоров'я - роботу травної, серцево-судинної та сечовидільної систем. Адже в нашому організмі все взаємопов'язано. Під «правильним» харчуванням коштує розуміти перехід на натуральні продукти (починайте читати етикетки - і вам не захочеться купувати всю цю смачну, але шкідливу «хімію»). Крім того, це відмова від тваринних жирів, смаженої їжі, легко засвоюваних вуглеводів на користь великої кількості овочів і фруктів, нежирного м'яса і риби і вуглеводів, багатих на клітковину. Вивчіть склад продуктів і перш, ніж купувати їх, подумайте - що корисного вони принесуть організму? Адже ми повинні їсти для того, щоб живити організм, а не для того, щоб ускладнювати його роботу.

Активність - сидячий спосіб життя є причиною багатьох недуг. В першу чергу без регулярних фізичних навантажень знижується імунітет, а зайві кілограми «липнуть» самі собою. В організмі повної людини знаходиться від 2 до 20 літрів зайвої рідини, тому йому необхідно постійно приймати сечогінні препарати, щоб цю рідину виводити. Чим більше вага - тим навантаження на нирки підвищується.

Своєчасне лікування - це стосується будь-яких інфекційних захворювань (в тому числі статевої системи). Якщо хвороба вимагає антибактеріальної терапії, подбайте про супроводжуючих препаратах, які допоможуть підтримати ШКТ, печінка і нирки.

Попередження захворювань сечовидільної системи

Розумна профілактика - натуральні рослини (або препарати на їх основі) - журавлина, ялівець, лист брусниці, плоди шипшини, плоди кмину, нирки берези, квіти волошки виступають в якості антисептиків. Сечогінну дію надають коріння солодки, плоди кмину, лист брусниці і землянки.

Якщо ви все-таки не врятувалися від циститу або інших запальних захворювань сечостатевого тракту - з першими симптомами починайте лікування натуральними рослинними препаратами. Одним з таких є комплексний фітопрепарат - «Нефро-біол» він м'яко знімає запалення, виявляє діуретичну та антимікробну дію.

Основні зусилля при лікуванні хвороб нирок і сечовивідних шляхів повинні бути спрямовані на боротьбу з інфекцією; зменшенням запалення; виведенням надлишку рідини при набряках; регуляцію обміну речовин; нормалізацію артеріального тиску, підвищення опірності організму; профілактику загострень. Основними видами дії фітопрепаратів, які використовуються при хворобах нирок і сечовивідних шляхів, є: протимікробну, протизапальну, спазмолітичну, сечогінну, гіпотензивну, імуномодулюючу. Слід зауважити, що широкий спектр протимікробних властивостей рослин має і ще одна перевага - вони активні до стійкої до синтетичних препаратів формі бактерій. Фітопрепарати з сечогінною дією видаляють надлишок солей; «Промивають» сечовивідні шляхи при інфекції; покращують кровообіг в нирках і швидкість фільтрації сечі. Імуномодулююча дія рослин полягає в їх здатності надавати стимулюючий вплив на основні ланки імунітету. Участь в регуляції обмінних процесів виражається в посиленому виведенні камнеобразующіх сечовий, щавлевої, фосфорної та інших кислот, а також їх кальцієвих солей. При запальних захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів у гострому періоді захворювання фітотерапія може використовуватися в комплексі з фармакологічними засобами за призначенням лікаря.

З уросептиков (антимікробну дію) рекомендується використовувати:

  • - Яблопект Чистий
  • - нефро (таблетки)
  • - Уро- (таблетки)
  • - «Сосна-лимон» (таблетки)
  • - «Брусниця» (рідкий)
  • - «Журавлина» (рідкий)
  • - «Полин» (рідкий)
  • - «Ялівець» (рідкий)
  • - «Чебрець» (рідкий)
  • - Чорний кмин (масло)

Для зниження запальних процесів:

  • - Яблопект Чистий
  • - нефро- (таблетки)
  • - «Солодка» (таблетки)
  • - «Аїр болотний» (таблетки, рідкий)
  • - «Брусниця» (рідкий)
  • - «Дивосил» (рідкий)
  • - «Лопух» (рідкий)

Сечогінним дію мають:

  • - Яблопект Чистий
  • - Кремніо- (таблетки)
  • - нефро- (таблетки)
  • - Фіточай «Кристалічний»
  • - «Мо жжевельнік »(рідкий)
  • -« Лопух »(рідкий)
  • - Гарбуз (масло)

спазмолітичну дію мають препарати:

  • - Антіспазм- (таблетки)
  • - «Айра болотний» (рідкий, таблетки)
  • - «Полин» (рідкий)
  • - «Чебрець» (рідкий)
  • - «Чистотіл» (рідкий)

При підвищеному тиску (симптоматична гіпертонія) допоможуть фітопрепарати гіпотензивної дії:

  • - тоно- (таблетки)
  • - Антіспазм-Биол (таблетки)
  • - «Шоломниця байкальська» (таблетки)
  • - Екстракт « журавлини »(рідкий)