Нервова система

Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Лецитин-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 439-1
126,00 грн.
Нормалізація мозкового і периферичного кровообігу ...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

Що таке нервова система?

Нервова система - це мережа взаємопов'язаних нервових структур , які пронизують весь організм і забезпечують саморегуляцію життєдіяльності всіх систем організму, завдяки здатності реагувати на внутрішні і зовнішні впливи. Нервова система регулює діяльність органів і систем організму, забезпечуючи їх зв'язок із зовнішнім середовищем. Вона сприймає всі внутрішні і зовнішні подразники, аналізує і переробляє інформацію, що надходить і, відповідно, координує функції організму.

Захворювання нервової системи у дітей викликають особливу тривогу батьків. Найчастіше ці хвороби являють прикордонні стани, і виявити їх буває часом непросто. З іншого боку, нервова система настільки вразлива, що навіть незначна її патологія провокує серйозні хвороби. Діти не захищені від неврологічних хвороб, проте їх природа може значно відрізнятися від природи, властивої дорослим людям. Організм дитини не сформований до кінця, це ж стосується всіх його окремих елементів, а також психіки. Він схильний до страхів, вперше знайомиться з багатьма подразниками, емоційно нестійкий, тому батьки повинні уважно стежити за психологічним станом своїх дітей.

Захворювання нервової системи у дітей:

  • - Нервовий тик
  • - Невроз
  • - Невралгія

Захворювання нервової системи людини є широке і різноманітне поле патологій різної етіології та симптоматики. Це пояснюється тим, що нервова система є надзвичайно розгалуженою, і кожна її підсистема - унікальна. Найчастіше порушення функцій нервової системи згубно впливає на функції інших внутрішніх органів і систем.

Всі хвороби нервової системи людини можна розділити на судинні, інфекційні, хронічно прогресуючі, спадкові та травматичні патології.

  • - судинні захворювання є надзвичайно поширеними і небезпечними. Вони часто ведуть до інвалідності або навіть смерті хворого. У цю групу входять порушення мозкового кровообігу гострого характеру (інсульти) і хронічно поточна судинно-мозкова недостатність, що стає причиною змін з боку мозку. Такі захворювання можуть розвиватися внаслідок гіпертонічної хвороби або атеросклерозу. Судинні захворювання нервової системи проявляються головним болем, нудотою і блювотою, зниженням чутливості і порушеннями рухової активності.
  • - Інфекційні захворювання нервової системи розвиваються внаслідок патогенного впливу різних вірусів, бактерій, грибків і паразитів. Страждає переважно головний мозок, а периферична нервова система і спинний мозок уражаються рідше. Поширеними захворюваннями цієї групи є енцефаліти, малярія, кір та ін. Симптомами нейроінфекцій виступають підвищена температура, порушення свідомості, сильний головний біль, нудота і блювота.

Нервова система, хвороби можуть мати спадковий фактор.

  • - Спадкові захворювання нервової системи поділяють на хромосомні (клітинні) і геномні. Найпоширенішим хромосомним захворюванням нервової системи є хвороба Дауна, а геномні патології вражають найчастіше нервово-м'язову систему. Характерними ознаками таких порушень є слабоумство, інфантильність, порушення ендокринної системи і рухового апарату.
  • - Травматичні пошкодження нервової системи виникають внаслідок травми, забиття або здавлювання головного або спинного мозку. До них відносять струс мозку. Супроводжуючими симптомами є головний біль, розлади свідомості, нудота і блювота, втрата пам'яті, зниження чутливості і т. Д.

Хвороби нервової системи у дітей викликають різні причини:

  • - Спадковість. У родині є випадки хворих із захворюваннями нервової системи, алкогольна та наркотична залежність, психіатричні захворювання.
  • - Інфекційні захворювання.
  • - Вплив отрут і токсинів (барбітурати, отрути рослинного походження, отруєння важкими металами)
  • - Стреси, перевтоми, недосипання
  • - Психотип дитини. Найчастіше хвороби нервової системи зустрічаються у дітей збуджуваним, емоційних
  • - Травми, що викликають струсу і забиття головного мозку, розриви периферичних нервів.
  • - Пухлини злоякісні і доброякісні.
  • - Судинна патологія.
  • - Причини недостатнього харчування (особливо вітамінів групи В вітаміну Е).

Захворювання нервової системи симптоми

симптоми захворювання нервової системи

Головні симптоми хвороб нервової системи:

  • - Рухові розлади (паралічі, парези), зміна пози, тремор, повільні мимовільні рухи
  • - Головні болі (проста мігрень, хронічний головний біль, пучкова мігрень)

Хвороби нервової системи , симптоми різноманітні

  • - Порушення координації рухів (запаморочення, хиткість ходи, нудота)
  • - Порушення тактильної чутливості окремих ділянок т їла, порушення нюху
  • - Болі в нижніх відділах спини і кінцівках, в шиї.

Хвороби нервової системи симптоми

Діагностика нервової системи . В діагностиці хвороб нервової системи велику роль відіграє анамнез і огляд дитини. Звертають увагу на орієнтацію в часі і просторі, на функціонування окорухових м'язів, на ходу, на рухи в суглобах, на рефлекси, мова дитини і пози, застосовувані ним. Якщо необхідно проводять деякі інструментальні дослідження - комп'ютерну томографію, ангіографію, магнітно-резонансну і позитронно емісійну томографію, ультразвукове дослідження. У деяких випадках доводиться вдаватися до люмбальної пункції. При дослідженні пацієнтів з епілептичним синдромом обов'язково призначається електроенцефалографія.

Профілактика захворювань нервової системи

Профілактика хвороб нервової системи - кращий спосіб уникнути прояви неврологічних захворювань - своєчасно лікувати інші хвороби, які можуть мати подібні ускладнення.

Звести до мінімуму ймовірність прояву неврологічних хвороб дозволяють систематичні спортивні заняття, ведення здорового способу життя, відмовившись від наркотиків і алкоголю, насичуючи свій організм вітамінами і корисними речовинами правильно харчуючись.

Профілактика нервової системи допомагає уникнути серйозних проблем зі здоров'ям. На великих промислових об'єктах людина може зазнати впливу небезпечних токсинів, високих температур і в цілому працювати в складних умовах, в такій ситуації співробітники завжди повинні використовувати індивідуальні засоби захисту, і знати на пальцях полічити можливі професійні захворювання.

Вітаміни для нервової системи

При лікуванні захворювань фіто препарати для нервової системи можуть діяти як:

  • - нейролептики амінозіноподобного дії (надавати гальмівний вплив на центральну нервову систему, не порушуючи при цьому свідомість, а також усувають марення, галюцинації, мають сильний седативний ефект, підсилюють дію снодійних, наркотичних, анальгезирующих, протисудомних засобів - препарати валеріани лікарської, синюхи блакитної та ін.);
  • - нейролептики резерпіноподобним дії - пригнічують передачу збудження з адренергічних нейронів - препарати шоломниці, пустирника, які мають заспокійливу дію н а ЦНС, уповільнюють ритм серця, збільшують силу серцевих скорочень і знижують артеріальний тиск, не порушуючи процесу засвоєння і відтворення інформації, не змінюючи адекватності поведінки, не викликаючи зниження м'язового тонусу;
  • - анксіолитики (малі транквілізатори), вони заспокоюють нервову систему, не роблять антипсихотичної дії, застосовуються при неврозах, для зниження емоційної напруги, тривоги, страху - препарати валеріани, материнки, пустирника, хмелю звичайного та ін.;
  • - седатівно- снодійні засоби - препарати валеріани , буркуну, материнки, липи, м'яти, пустирника, хмелю, чебрецю та ін.;
  • - антигіпоксантів - здатні попереджати, послаблювати, усувати негативний вплив гіпоксії на організм, в т ч на ЦНС-препарати аїру болотного, берези, глоду, буркуну, кропиви, липи, меліси, горобини, сухоцвіту, а також рослини, що володіють протисудомну дію, - препарати валеріани, буркуну, пустирника, чебрецю та ін.;
  • - источни ки кортікостеріодподобних речовин, які допомагають організму ефективно боротися зі стресом (препарати солодки).

Препарати для заспокоєння нервової системи

Як седативний засіб при підвищеній збудливості, дратівливості, для лікування невротичних розладів застосовують фітокомплекс «Антистрес», фітопрепарати «релакс-біол», фіточай «Рівновага», екстракт «Антистрес-біол»,

Зміцнення нервової системи препарати

Нормалізації нейровегетативних механізмів сприяють:

  • - «релакс» (таблетки)
  • - «Лецитин» (таблетки)
  • - «Аїр болотний» (таблетки, рідкий)
  • - Фіточай «Рівновага»
  • - «Антистрес» (рідкий)
  • - «Кардіо» (рідкий)
  • - «Дивосил» (рідкий)

Препарати для зміцнення нервової системи

Нервова система відновлення

Препарати для відновлення нервової системи -« Лецитин-біол »- комплексний антиоксидант і антигипоксант, запобігає передчасному старінню, має виражені гепатопротекторні і кардіопротекторні властивості. «Омега-3», «Катран- біол», масло «Льону», «Рижика» сприяє поліпшенню мозкової діяльності, балансує нервову, серцево-судинну і імунну систему, забезпечує оптимальне функціонування мозку і сітківки очей, підвищує працездатність і життєвий тонус.

Таблетки для відновлення нервової системи

Лецитин - основа всіх біологічних мембран людського організму. З лецитину складається 65% печінки, 30% мозкових тканин і 17% периферичних нервових волокон. Лецитин необхідний організму як будівельний матеріал для відновлення і ремонту пошкоджених клітин. Лецитин і холін потрібні для вироблення гормонів і для нормального обміну жирів і холестерину. Лецитин має широкий спектр впливу на фізіологічні функції організму: забезпечує нормальний обмін жирів; відновлює структуру печінки.

Вітаміни для відновлення нервової системи .

Вітаміни групи В особливо необхідні для нормального функціонування нервової системи. Основна дія на організм Тіаміну (віт.В1) -він не може накопичуватися в організмі, тому необхідно, що б він робив в організм щодня.

Вітамін В1 необхідний для нормальної роботи кожної клітини організму, особливо для нервових клітин. Він стимулює роботу мозку, необхідний для серцево-судинної і ендокринної систем, для обміну речовини ацетилхоліну, що є хімічним передавачем нервового збудження.

Концентрується вітамін В1 в наступних препаратах:

  • - Яблопект «Вітамінний»
  • - Серія Фітовітов (таблетки)
  • - «Люцерна» (таблетки)
  • - «Фукусіми» (рідкий)
  • - «Кукурудзяні рильця» (рідкий)
  • - «Чорниця» (рідкий)
  • - Кунжут (масло, клітковина)
  • - Волоський горіх (масло )

Вітамін В2 (рибофлавін)

рибофлавін потрібен для росту і відновлення тканин, позитивно впливає на стан нервової системи, печінки , шкіри, слизових оболонок. Він необхідний для нормального розвитку плода при вагітності та для зростання дітей. Зберігає шкіру, нігті і волосся здоровими. При нестачі вітаміну В2 страждає функціональний стан нервової системи, з'являється лущення шкіри, тріщини в кутах рота (заїди), почервоніння і печіння слизових очей, головні болі, загальна слабкість.

Концентрується вітамін В2 в наступних препаратах:

  • - Яблопект «Вітамінний»
  • - Серія Фітовітов (таблетки)
  • - «Люцерна» (таблетки)
  • - «Кукурудзяні рильця »(рідкий)
  • -« Чорниця »(рідкий)
  • -« Часник »(рідкий)
  • - Кунжут (масло, клітковина)

Вітамін В6 (піридоксин)

При нестачі вітаміну В6 спостерігається підвищена стомлюваність, погіршення апетиту, запалення шкіри на обличчі (носо-губна складка, в області брів), частішає поява колітів та дисбактеріозів, болів в суглобах, спостерігається випадання волосся.

Концентрується вітамін В6 в наступних препаратах:

  • - Яблопект «Вітамінний»
  • - Серія Фітовітов (таблетки)
  • - «Кукурудзяні рильця» (рідкий)
  • - «Полин» (рідкий)
  • - «Часник» (рідкий)
  • - Волоський горіх (масло)

Вітамін В9 (фолієва кислота) концентрується в: Волоський горіх (масло), екстракт кропива.