Підвищена нервова збудливість

Available
Рідна природа

Лецитин-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 439-1
126,00 грн.
Нормалізація мозкового і периферичного кровообігу ...

Що таке підвищена нервова збудливість?

Одне з найвідоміших і поширених розладів нервової системи - синдром підвищеній нервовій збудливості.

Підвищена нервова збудливість це реакція людського організму на перевтому, надлишок інформації, негатив і накопичену втому. Вона зустрічається і у літніх, і у молодих людей, і навіть у дітей.

Підвищена нервова збудливість у чоловіків

Кількість пацієнтів, які страждають на цю захворюванням, збільшується з року в рік. Їм страждають не залежно від статі, віку, професійної приналежності і т.д. Однак психологи впевнені, що до групи ризику відносяться хлопчики і підлітки чоловічої статі. Підвищена нервова збудливість виникає у людей в період абстинентного синдрому (після тривало вживання алкоголю) і при наркоманії.

Підвищена нервова збудливість у жінок і дітей теж не рідкість. У жінок провідну роль відіграє гормональний дисбаланс. Нервова система підростаючого покоління дуже нестійка до різких змін і великих навантажень. Особливо негативно позначається на ній той потік інформації, який щодня обрушується на дитину вдома, в школі і на вулиці. Згубно на психіку підлітка діє те навантаження, яка вважається нормальною в сучасній школі, конфлікти в родині і прихильність гаджетам. Найважчий шкоди нервовій системі дитини наносять комп'ютерні ігри.

Підвищена нервова збудливість причини

  • - Часті стреси;
  • - Чи не правильне (не збалансовані) харчування ;
  • - Перевтома в результаті неправильного режиму роботи і відпочинку.
  • Особливо сильно впливає на виникнення нервового розладу постійне недосипання
  • - Бажання робити кілька справ одночасно і т.д. Помічено, що три чверті хворих є жителями великих міст.

Підвищена нервова збудливість симптоми

Симптоми підвищеній нервовій збудливості очевидні. Людей з підвищеною нервовою збудливістю відрізняють конфліктність, дратівливість, порушення часової і просторової орієнтації. Вони нервують через дрібниці, зриваються на близьких, підлеглих, лаються в транспорті і чергах. Багато з них скаржаться на періодичну безпричинну головний біль, кошмари, напади жалю до самих себе, плаксивості, туги.

Підвищена нервова збудливість ознаки

  • - М'язи обличчя асиметричні;
  • - Рух очних яблук порушені;
  • - Збої в просторової орієнтації людини;
  • - Цим людям властива неуважність і неорганізованість в рухах і вираженні думок; Пацієнти часто скаржаться на головні болі;
  • - Характерні порушення сну - безсоння.

Ознаки підвищеній нервовій збудливості різноманітні. Лікар-психотерапевт як правило швидко виявляє у такої людини порушення в інтелектуальному розвитку.

Підвищена нервова збудливість препарати

Препарати при підвищеній нервовій збудливості благодійно вплинуть на стан нервової системи в періоди хвилювань, емоційних навантажень, в стресових ситуаціях.

З фітопрепаратів рекомендується використовувати наступні: Фитокомплекс «Антистрес» , фіточай «Рівновага», таблетки «Релаксо- біол», «Лецитин, Екстракти« Аїр болотний »,« Дивосил »,« Полин »,« Чебрець »,« Гінкго- білоба »,« Антістресс- біол »,« Кардіо-біол », сироп« Заспокійливий ». При наявності симптоматики у жінок клімактеричного періоду необхідно підключати фіточай «Чарівність», Яблопект «Жіночий», таб. «Сім трав»,

«Фітовіт- Антиклімакс», «Моно-біол Люцерна», «Моно-біол Солодка», екстракт «Полин».

При виникненні серйозних проблем з функціонуванням нервової системи слід звернутися за консультацією до фахівця. Він проведе необхідне обстеження, призначить відповідне медикаментозне лікування і дасть супутні рекомендації. Самостійно приймати антидепресанти, транквілізатори або снодійне ні в якому разі не можна, навіть якщо хто-небудь з друзів приймав при схожих симптомах ці препарати за рекомендацією лікаря.

Профілактика підвищеній нервовій збудливості

Якщо людина переживає важкі часи, у нього виникли якісь особисті проблеми, які змушують нервувати, головне - не починати шукати заспокоєння в алкоголі і сигаретах. Це призведе лише до поступового погіршення стану і посилить проблему. Варто спробувати переключити свою увагу на інші аспекти життя, зайнятися спортом, як можна частіше гуляти на свіжому повітрі. Слід також скоротити кількість часу, проведеного біля комп'ютера і телевізора, звести до мінімуму надходження негативної інформації: кримінальні зведення, новини про політичні та економічні проблеми, розмови про хвороби. Обов'язково потрібно постаратися привести в порядок свій режим дня, спати не менше 7 годин на добу. Якщо є можливість взяти невелику відпустку і відпочити кілька днів на природі, то таку можливість просто не можна упускати. Від нервової системи в значній мірі залежить стан всіх систем організму. Підвищена збудливість нервової системи сама по собі не є серйозним захворюванням, але якщо не звертати на неї ніякої уваги, то це може привести до сумних наслідків.