Щитовидна залоза

Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...
Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Тоно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 446
114,00 грн.
При гіпертонічних станах ...
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...

Щитовидна залоза хвороби

Щитовидна залоза або щитовидка - залоза внутрішньої секреції, що виробляє три гормони (тироксин, трийодтиронін і кальцитонін). Два перших контролюють процеси росту, дозрівання тканин і органів, обмін речовин і енергії, кальцитонін - один з чинників управління обміном кальцію в клітинах, учасник процесів росту і розвитку кісткового апарату (поряд з іншими гормонами).

Щитовидна залоза захворювання

Щитовидна залоза, як ендокринний орган, що виробляє гормони, є тонким регулятором багатьох процесів в нашому організмі. Вона бере активну участь в регуляції обміну речовин. Робота щитовидної залози настільки важлива, що при порушенні її функції наступають збої в роботі інших органів і систем. Це, в першу чергу: гормональні розлади жіночої статевої сфери, порушення роботи кори надниркових залоз, шлунково-кишкового тракту, нервової і серцево - судинної систем, обміну речовин. Щитовидна залоза регулює і мінеральний обмін в організмі. На території України на 70% недостатній вміст йоду в питній воді та грунті. Відповідно, і в продуктах харчування, вирощених на таких грунтах, знижений вміст йоду, що вимагає додаткового введення в раціон йодовмісних добавок.

Захворювання щитовидної залози у дітей

Щитовидна залоза - один з найважливіших органів внутрішньої секреції человека.Особенно велике її значення для розвивається, росте. Фізіологічна дія тиреоїдних гормонів різноманітно і направлено на всі обмінні процеси, функції багатьох органів і тканин, в тому числі на розвиток плода, процеси росту і диференціювання тканин, особливо нервової системи. На відміну від дорослих, тиреоїдна недостатність у дітей раннього віку різко затримує зростання скелета і дозрівання ЦНС. Дефіцит йоду підвищує дитячу смертність і є лідируючою запобіжної причиною розумової відсталості у детей.Только раннє і адекватне лікування тиреоїдними препаратами забезпечує хороший прогноз фізичного і розумового розвитку у дітей з вродженим гіпотиреозом. Замісна терапія розроблена, і її успішність залежить тільки від можливо більш ранньої діагностики.

Захворювання щитовидної залози у чоловіків

  • - Вроджені аномалії: аплазія і гіпоплазія; ектопія; незарощення мовно-щитовидного протоки.
  • - Ендемічний зоб (і ендемічний кретинізм) підрозділяється: за ступенем збільшення ЩЗ; за формою - дифузний, вузловий, змішаний; за функціональними проявам - еутиреоїдний, гіпертиреоїдному, гіпотиреоїдних з ознаками кретинізму.
  • - Спорадичний зоб підрозділяється так само, як ендемічний.
  • - Дифузний токсичний зоб, гіпертиреоз (синоніми: базедова хвороба, тиреотоксикоз ) підрозділяється: по тяжкості - легка, середня, важка форми; за ступенем збільшення ЩЗ.
  • - Гіпотиреоз легкий, середній, важкий (мікседема).
  • - Запальні захворювання: гострий тиреоїдит, негнійний і гнійний; підгострий тиреоїдит, хронічний тиреоїдит (фіброзний Ріделя і лімфоматозний Хашимото).
  • - Пошкодження: відкриті, закриті.
  • - Злоякісні пухлини: рак, саркома, метастази аденом.

Хвороби щитовидної залози у жінок виникають частіше, ніж у чоловіків .Проблема найчастіше проявляються в віці від 30 до 50 років. Важливо пам'ятати, що порушення в роботі щитовидної залози позначаються на репродуктивної здатності жінки. Це виражається не тільки в зниженні статевого потягу. Змінюється характер менструацій - вони стають нерегулярними, можуть тривати більшу або меншу кількість днів у порівнянні з нормою. Також і виділення стають надмірно рясними, або їх кількість сильно зменшується. При гіпотиреозі нерідко виникає галакторея - з молочних залоз починає виділятися молоко, хоча вагітності і пологів не було.

Причини захворювання щитовидної залози:

  • - Харчовий дисбаланс
  • - Зобопровоцірующіе чинники
  • - Вплив стресових ситуацій
  • - Токсичне ураження щитовидної залози
  • - Порушення гормонального фону
  • - Вплив вагітності
  • - Інфекційні ураження
  • - Кишкові розлади
  • - Травматичні пошкодження
  • - Спадкова схильність
  • - Радіоактивне опромінення
  • - Пухлини гіпофіза і гіпоталамуса
  • - Травми головного мозку

Симптоми захворювання щитовидки

Захворювання щитовидної залози небезпечні тим, що порушення в її роботі часто маскуються під симптоми захворювань інших органів. Тому, нічого не підозрюючи людина йде за допомогою до різних спеціалістів і витрачає час, отримуючи не ті діагнози, коли допомогти йому докопатися до першопричини стану і призначити правильне лікування може ендокринолог. Гірше, коли людина, ігнорує "перші дзвіночки" і переконує себе, що нездужання тимчасові, не маючи можливості побачити картину в цілому. На що потрібно звернути увагу?

Хвороба щитовидки симптоми :

  • - Відчуття дискомфорту в області шиї
  • - Якщо відчуваєте, що вам стало важко ковтати, ваш голос захрип, а ваша шия опухла або збільшилася, пора на прийом до ендокринолога.
  • - Проблеми з кишечником
  • - Гормони впливають на швидкість секреції травних соків і моторику шлунково-кишкового тракту. Гіпертиреоїдизм часто призводить до діареї, а дефіцит тиреоїдних гормонів може бути причиною запорів.
  • - Зміни ваги
  • - Збільшення у вазі відбувається навіть при ретельних дієтах і фізичних вправах може вказувати на низький рівень гормонів щитовидної залози. З іншого боку, якщо щитовидна залоза виробляє більше гормонів, ніж організм потребує їх, може бути раптове падіння у вазі. Жоден з цих симптомів не ігноруйте.

Щитовидна залоза симптоми у чоловіків

  • - Депресія і тривога
  • - Тиреоїдні гормони збільшують головним чином швидкість мозкових процесів, хоча можливі реакції роз'єднання. Дефіцит йодовмісних гормонів щитовидної залози знижує ці функції. При гіпертиреозі людина може здаватися надмірно нервовим, виявляти психоневротичні тенденції, такі як комплекс гневливости, тривожності або параноїдальні прояви.
  • - Постійна втома
  • - Втома, стомлення, виснаження, відсутність енергії протягом дня типова проблема для людей, чия щитовидна залоза не працюють належним чином. Багато з них не в змозі пережити день без сну або перерв на відпочинок.

Симптоми захворювання щитовидної залози у жінок

  • - Втрата волосся і зміни на шкірі
  • - Низькі рівні гормонів, в результаті порушення щитовидної залози впливають на цикл росту волосся і викликають їх втрату, також волосся стає сухе і ламке. А шкіра - грубою і товстої, часто лущиться.
  • - Порушення менструального циклу
  • - Симптоми захворювання щитовидної залози у жінок - дефіцит тиреоїдних гормонів часто є причиною прискорених і надмірно рясних менструацій. Іноді у ряду жінок дефіцит тиреоїдних гормонів викликає порушення менструального циклу і навіть аменорею.
  • - тимчасове безпліддя, яке стає наслідком порушення гормонального балансу через неправильну роботу щитовидної залози
  • - При дисфункції щитовидної залози нерідко виникають викидні, затримки або порушення розвитку плоду

Ознаки хвороби щитовидки

Ознаки захворювання щитовидки у жінок

Гіпертиреоз - поширене гормональне захворювання, викликане підвищенням функції щитовидної залози. Вона переходить в стан надмірної активності, збільшується в розмірах і виробляє велику кількість тиреоїдних гормонів (Т3 - трийодтироніну і Т4 - тироксину), що отруюють організм. Інша назва цього стану - тиреотоксикоз. Гіпертиреоз є одним з головних проявів дифузного токсичного зобу, тиреотоксической аденоми, окремих форм аутоімунного тиреоїдиту.

Основні симптоми гіпертиреозу - прискорене серцебиття, підвищена пітливість, постійна нервозність, дратівливість, тривожність. Також спостерігаються часта зміна настрою, плаксивість, швидка стомлюваність, загальна слабкість, пригніченість, поганий сон. Можливі підвищення температури, непереносимість гучних звуків і яскравого світла, сухість шкіри, тремтіння рук (тремор) .Гіпотіреоз - це ендокринне захворювання, при якому щитовидна залоза виробляє недостатню кількість гормонів - тироксину і трийодтироніну, що і призводить до уповільнення обміну речовин в організмі. При гіпотиреозі на вигляд людина стає млявою, нединамічним, мерзне навіть при нормальній температурі, у нього знижується серцебиття, тиск, апетит, моторика шлунково-кишкового тракту, робота печінки. Хворий відчуває слабкість, швидко перевтомлюватися, може плакати без причини, може бути сонним днем ​​і не спати вночі. Часто падають професійні навички: людина на роботі не встигає справлятися з обсягом роботи, який раніше був звичним.

Профілактика щитовидної залози

профілактика захворювань щитовидної залози

Хто в групі ризику?

  • - Жінки: жіночий організм дуже чутливий до дисбалансу тиреотропного гормонів.
  • - діти і підлітки: зростаючому організму потрібно отримувати більшу кількість
  • "будівельного матеріалу" для організму, тому, працюючи з перенапруженням, він іноді не справляється.
  • - Люди передпенсійного віку: після 50 років організм починає старіти, тому стає більш чутливим.

Щоб уникнути проблем зі щитовидкою:

  • - проходите профілактичні обстеження;
  • - замініть звичайну сіль на йодовану;
  • - включіть в раціон морепродукти та інші продукти з вмістом йоду: виноград, яловичину, овес, яйця, морську капусту;
  • - откажітес ь від куріння: науково доведено, що у курців частіше зустрічається збільшена щитоподібна залоза і тіреотоксіческій зоб;
  • - позбудьтеся від зайвої ваги.
  • - Фахівці рекомендують жінкам регулярно бувати у ендокринолога і робити УЗД щитовидної залози. До 30 років - раз в п'ять років, від 30 до 45 років - раз на три роки, після 45 років - раз на рік. Особливо важлива діагностика гіпотиреозу у вагітних жінок.

Препарати для щитовидної залози

Вітаміни для щитовидної залози - добова доза йоду для людини Йод - дуже важливий мікроелемент в організмі людини. Залежно від віку його добова доза різна: ◦грудним дітям потрібно - 50 мкг/добу; ◦детям від двох до шести років - 90 мкг/добу; ◦детям і підліткам від семи до дванадцяти років - 120 мкг/добу; ◦взрослим - 150 мкг (у вагітних і годують жінок доза піднімається до 200 мкг/добу). Якщо порахувати, скільки йоду потрібно людині за все своє життя, то ви отримаєте зовсім незначну кількість в 3 - 5 грам (це відповідає приблизно одній чайній ложці). Які продукти потрібно їсти, щоб уникнути хвороби щитовидної залози? Вживаючи звичайні продукти, в середньому, житель України отримує всього 40 - 60 мкг йоду. Так що, як ви розумієте, тільки простими продуктами нам не обійтися.

Вітаміни для щитовидки - екстракт "Фукусіми", "Ламінарії", таб. "Щітонорм- біол", це полівітамінні препарати, в яких є йод і інші мікроелементи і вітаміни, які необхідні для правильної роботи щитовидної залози Всі відхилення в роботі щитовидної залози вимагають обов'язкової консультації досвідченого ендокринолога, який дасть рекомендації по правильному харчуванню і призначить адекватне лікування.

Щітонорм- біол »- комплексний фітопрепарат, який надає загальнозміцнюючу, дезінтоксикаційну, седативну, протизапальну дію; нормалізує функцію щитовидної залози; який регулює обмін речовин. «Щітонорм- біол» зміцнює нервову систему; зменшує алергічні реакції, знижує нервову збудливість, відновлює саморегуляцію організму, зменшує ризик розвитку пухлинних процесів в щитовидній залозі.

Подбайте про свою щитовидній залозі і вона відповість вам взаємністю!