Наверх

Компанія «Біоліка» заснована в березні 1999 року у м. Харків. Головною рушийною силою щодо створення "Біоліки" (до 2009 р. ми мали назву "Біола"), було бажання декількох людей внести суттєві зміни у відношенні українців до свого здоров'я, до того, що ми їмо та чим лікуємось.

Розпочалась "Біоліка" як клуб прибічників здорового способу життя: інженери та робітники, представники науки та освіти, спортсмени, працівники культури та медицини. Члени клубу вели активні дискусії про здоров'я, що треба робити для збереження здоров'я і профілактики захворювань. Прийшов час розуміння того, що здоров'я особисте, здоров'я рідних і близьких безпосередньо залежить від біологічно повноцінного живлення.

Сучасна ЇЖА, яку споживає Людина, не містить необхідного комплексу вітамінів, макро і мікроелементів, харчових волокон і клітковини. Не отримуючи природного «будівельного матеріалу» організм зношується і стає уразливим.

При обговоренні та у дискусіях проблему розглядали у всіх сторін і під різними кутами. Як і чим ми можемо надати допомогу в заповненні необхідних організму елементів і матеріалів? Серед безлічі ідей і пропозицій запанувала одна – шукати якісні, безпечні біологічно активні речовини і продукти, зручні у вживанні і доступні за ціною. Ми добре розуміли, що просте вживання екологічно чистих продуктів харчування не може дати швидко доброго результату. Людина фізично не може з'їсти стільки ЇЖИ без шкоди для себе, скільки необхідно для відновлення організму. Потрібні нові підходи і нові рішення.

Досвід світової медицини, рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я з питанням профілактики захворювань, привели нас до вибору рішення. Розробити і запропонувати нові продукти для профілактики захворювань на основі багатого рослинного світу України.  Клімат нашої країни формує оптимальне співвідношення біологічно активних речовин до загальної маси рослини. При виборі сировини, головною вимогою ми визначили екологічну чистоту місць зростання та спосіб збору та зберігання рослин.

З року в рік, наша компанія пропонує споживачам нові продукти. Щорічно проводимо клінічні випробування в медичних, дослідницьких і наукових центрах. За результатами випробувань вводимо в обіг нові, рекомендовані дослідниками продукти.

Компанія «Біоліка» - підприємство, що динамічно розвивається, займає лідируюче положення в профілактиці захворювань і поліпшенні якості життя співвітчизників. Наступним кроком нашого розвитоку, об'єднання довкола «Біоліки» її прибічників та бізнес-партнерів, є заснування у 2009 році організаційно нової компанії, що об'єднала: клуб і ТОВ «Біола», громадські організації, приватних підприємців. Нове ім'я «Біоліка» стало віддзеркаленням сенсу існування нового об'єднання – жити в гармонії з природою.

1999, 25 березня - заснована компанія "Біола" (м.Харків)

2000
- відкриті партнерські склади-центри обслуговування в містах: Алчевськ, Горлівка, Євпаторія, Київ, Кривий Ріг, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Черкаси, Ялта (на протязі 2001 - 2011 років розпочали роботу більш ніж 100 партнерських центрів обслуговування споживачів)

2002
- відкрито фірмовий центр обслуговування споживачів продукції у м.Харків

2005
- зареєстрована торгівельна марка (знак для позначення товарів та послуг) "biolika"

2009
- ребрендінг компанії, нове найменування - "Біоліка"
- відкриті  філії компанії в містах:  Вінниця, Одеса, Севастополь, Сімферополь 

2010
- відкриті  філії компанії в містах: Алчевськ, Антрацит, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Кременчук, Львів, Миколаїв
- зареєстрована торгівельна марка (знак для позначення товарів та послуг)  "Біоліка"
- розпочато виробництва продукції, що позначена торгівельною маркою "Біоліка"

2011
- відкрито філії компанії в містах: Кривий Ріг, Рівне и Сєвєродонецьк
- подано на реєстрацію знак для позначення товарів та послуг "Яблопект"
- прийнята в експлуатацію 1-а черга виробничих потужностей
- розпочато виробництво фітопродукції у формі таблеток серії "Рідна природа"
- прийнята в експлуатацію 2-га черга виробничих потужностей (фітопрепаратів у формі таблеток)
- розпочато виробництво комплексу "Овесан" і серії швидкорозчинних таблеток, що містять пектин - "Яблопект"

2012
- розпочато виробництво фіточаїв серії "Рідна природа"

Понад 13 років ми виконуємо місію компанії: «Розвиток націолнальної культури здоров'я, успіх наших партнерів та клієнтів! Разом ми робимо світ краще!»

Наша фітопродукція - це Природні джерела здоров'я, наш девіз «Додай собі життя!»  - це зверення до кожного.

Компанія "Біоліка"- правовласник знаків для позначення товарів  та послуг (ТМ): biolika, Біоліка, Яблопект

-

« вернуться на предыдущую страницу

Корзина  

Немає товарів

Всього 0,00 грн.

Корзина Оформити

Свежие новости

 • Урбеч ассорти 22-03-2017

  Урбеч ассорти УРБЕЧ ИЗ СЕМЯН ЛЬНА, ТЫКВЫ И ПОДСОЛНЕЧНИКА   Урбе́ч  — густая маслянистая масса, получаемая из растёртых семян  льна,  тыквы, подсолнечника. Урбеч...

 • Новинка марта 02-03-2017

  Новинка марта Поступила в продажу новинка - УРБЕЧ ИЗ СЕМЯН ТЫКВЫ В тыквенных семечках сосредоточена практически вся таблица Менделеева, именно это и...

 • А Вы уже попробовали Урбеч? 16-12-2016

  А Вы уже попробовали Урбеч? А ВЫ УЖЕ ПРОБОВАЛИ УРБЕЧ? https://youtu.be/TDnL0Ed6krQ Рецепты от наших покупателей: Каша из Урбеча 4 ст.л. Урбеча 2 яблока (мелко...

 • Новинка ноября - Урбеч 21-11-2016

  Новинка ноября - Урбеч ЧТО ТАКОЕ УРБЕЧ Урбеч из семян льна — это 100% натуральная паста, которую получают по традиционной технологии путем перетирания между каменными...

 • Антипаразитарная программа "Жизнь без паразитов" 31-08-2016

  АНТИПАРАЗИТАРНАЯ ПРОГРАММА «ЖИЗНЬ БЕЗ ПАРАЗИТОВ» Мы все заражены паразитами в разной степени и это главная причина большинства заболеваний....